Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Links
ps: تړوني

en: URL
ps: پته (URL)

en: User
ps: غړی

en: General
ps: ټوليز

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Lists
ps: لړونه

en: First item
ps: لومړی توک

en: Second item
ps: دوهم توک

[ctx: Font weight]
en: Strong
ps: زغرد
