Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Links
sk: Odkazy

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Code
sk: Kód

en: General
sk: Všeobecné

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Entity
sk: Entita

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Less than
sk: Menší ako

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Paragraph one.
sk: Odstavec jedna.

en: Paragraph two.
sk: Odstavec dva.

en: Emphasized
sk: Zdôraznené

en: Coded
sk: Kód

en: Block quoted
sk: Odsadenie bloku

en: First item
sk: Prvá položka

en: Second item
sk: Druhá položka

en: Quotation mark
sk: Úvodzovky

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
sk: Väčšinu nezvyčajných znakov môžete bez problémov vložiť priamo.

[ctx: Font weight]
en: Strong
sk: Tučné
