Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Code
sq: Kodi

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Greater than
sq: Më e madhe

en: Less than
sq: Më e vogël

en: Paragraph one.
sq: Paragrafi i parë.

en: Paragraph two.
sq: Paragrafi i dytë.

en: Emphasized
sq: Enfatizuar

en: Coded
sq: Kod

en: Block quoted
sq: Citim blloku

en: First item
sq: Zëri i parë

en: Second item
sq: Zëri i dytë

en: Ampersand
sq: E komerciale

en: Quotation mark
sq: Thonjëzat
