Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Images
th: รูปภาพ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Links
th: ลิงก์

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Code
th: รหัส

en: General
th: ทั่วไป

en: View user profile.
th: ดูรายละเอียดผู้ใช้

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Lists
th: รายการ

en: Greater than
th: มากกว่า

en: Less than
th: น้อยกว่า

en: Title text
th: หัวข้อ

en: Paragraph one.
th: ย่อหน้าที่ 1

en: Paragraph two.
th: ย่อหน้าที่สอง

en: Emphasized
th: เป็นตัวเน้น

en: Coded
th: เป็นรหัส

en: First item
th: รายการแรก

en: Second item
th: รายการที่สอง

en: Quotation mark
th: เครื่องหมายคำพูด

en: Cent
th: เซ็นต์
