Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: URL
ug: ئادرېس

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Code
ug: كود

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Greater than
ug: دىن چوڭ

en: Less than
ug: دىن كىچىك

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى

en: Paragraph
ug: پاراگراف

[ctx: Font weight]
en: Strong
ug: كۈچلۈك

en: Heading 1
ug: ماۋزۇ 1

en: Heading 2
ug: ماۋزۇ 2

en: Heading 3
ug: ماۋزۇ 3

en: Heading 4
ug: ماۋزۇ 4
