Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Links
ur: لنکس

en: URL
ur: یو آر ایل

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: Code
ur: کوڈ

en: View user profile.
ur: رکن کے کوائف نامے کا مشاہدہ کریں
