Markdown (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Links
hu: Hivatkozások

en: URL
hu: Webcím

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Not found
hu: Nem található

en: Input filters
hu: Beviteli szűrők

en: Code
hu: Kód

en: General
hu: Általános

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: Deleted
hu: Törölt

en: Lists
hu: Listák

en: Entity
hu: Entitás

en: Greater than
hu: Nagyobb jel

en: Less than
hu: Kisebb jel

en: Title text
hu: Cím szövege

en: Parser
hu: Értelmező

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: Allowed HTML Tags
hu: Engedélyezett HTML jelölők

en: External links only
hu: Csak külső hivatkozások

en: Paragraph one.
hu: Első bekezdés.

en: Paragraph two.
hu: Második bekezdés.

en: Emphasized
hu: Kiemelt

en: Coded
hu: Kód

en: Block quoted
hu: Idézetet tartalmazó bekezdés

en: First item
hu: Első listaelem

en: Second item
hu: Második listaelem

en: Ampersand
hu: & jel

en: Quotation mark
hu: Idézőjel

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
hu: A legtöbb speciális karakter probléma nélkül használható.

en: If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="@html-entities">entities</a> page. Some of the available characters include:
hu: Ha a karakterek rosszul jelennek meg, célszerű HTML karakterentitásokat alkalmazni – például az &amp; karakter jelölése a következő módon történik: &amp;amp;. A HTML szabvány tartalmazza a <a href="@html-entities">karakterentitások teljes listáját</a>. Ezek közül néhány fontosabb karakterentitás:

[ctx: Font weight]
en: Strong
hu: Vastag betű

en: Headings
hu: Címsorok

en: HTML Entities
hu: HTML entitások

en: Third item
hu: Harmadik elem

en: External link
hu: Külső hivatkozás

en: Internal links only
hu: Csak belső hivatkozások

en: <p>The Markdown filter allows you to enter content using <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown">Markdown</a>, a simple plain-text syntax that is transformed into valid HTML.</p>
hu: <p>A <em>Markdown filter</em> modul lehetővé teszi a <a href="http://daringfireball.net/projects/markdown">Markdown szintaxissal</a> (ami egy egyszerű, érvényes HTML-lé átalakítható leírónyelv) formázott tartalmak beküldését.</p>

en: Markdown library
hu: Markdown függvénykönyvtár

en: @error You need to download the <a href=":markdown_link">PHP Markdown Lib</a>, extract the archive and place the directory in the %path directory on your server.
hu: @error Le kell tölteni a <a href=":markdown_link">PHP Markdown Lib</a> függvénykönyvtárat és kicsomagolva a webhely %path útvonalú könyvtárába másolni.

en: Allows content to be submitted using Markdown, a simple plain-text syntax that is transformed into valid HTML.
hu: Lehetővé teszi a Markdown szintaxissal (ami egy egyszerű, érvényes HTML-lé átalakítható leírónyelv) formázott tartalmak beküldését.

en: Allows content to be submitted using Markdown, a simple plain-text syntax that is filtered into valid HTML.
hu: Lehetővé teszi a Markdown szintaxissal (ami egy egyszerű, érvényes HTML-lé konvertálható leírónyelv) formázott tartalmak beküldését.
