Markdown (8.x-2.0-rc2) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ
