Markdown Exporter (8.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Export
he: יצוא

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Migration
he: מיגרציה
