Markdown Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Export
ar: تصدير

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء
