Markdown Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Export
gl: Exportar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created date
gl: Data de creación

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
