Markdown Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Export
it: Esporta

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Created date
it: Data creazione

en: Configurations
it: Configurazioni

en: Migration
it: Migrazione
