Markdown Exporter (8.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Export
pl: Eksportuj

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Migration
pl: Migracja

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --
