Markdown Exporter (8.x-1.0-rc7) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Export
da: Eksportér

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Requirements
da: Krav

en: Migration
da: Migrering

en: -- Select --
da: --Vælg--
