Markdown Exporter (8.x-1.0-rc7) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Synopsis
hu: Összefoglalás

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --
