Markdown Exporter (8.x-1.0-rc8) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Export
ca: Exporta

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created date
ca: Data de creació

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Migration
ca: Migració

en: Synopsis
ca: Sinopsi
