Markdown Exporter (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Export
nl: Exporteren

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Migration
nl: Migratie

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --
