Markdown Exporter (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Export
pt: Exportar

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Created date
pt: Data de criação

en: Configurations
pt: Configurações

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Migration
pt: Migração

en: -- Select --
pt: -- Selecionar --
