Markdown Exporter (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Export
th: ส่งออก

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Migration
th: การโยกย้าย
