Markdown Exporter (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Export
fr: Exporter

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Created date
fr: Date de création

en: Requirements
fr: Exigences

en: -- Select --
fr: -- Sélectionner --
