Markdown Exporter (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Migration
lv: Migrācija
