Markdown Exporter (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Export
fi: Vie

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Migration
fi: Migraatio

en: -- Select --
fi: -- Valitse --
