Markdown Exporter (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Migration
cs: Migrace
