Markdown Exporter (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Export
de: Exportieren

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Created date
de: Erstellungsdatum

en: Configurations
de: Konfigurationen

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: Synopsis
de: Zusammenfassung

en: -- Select --
de: -- Auswählen --
