Markdownify Content (1.1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Bottom
da: Bund

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Entity type
da: Entity-type

en: Allowed extensions
da: Tilladte udvidelser

en: No value
da: Ingen værdi
