Markdownify Content (1.1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Allowed file extensions
pt: Extensões de arquivo permitidas

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Allowed extensions
pt: Extensões permitidas

en: No value
pt: Nenhum valor

en: Header Style
pt: Estilo de cabeçalho
