Market Wave (1.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Content Above
az: Əvvəlki Kontent

en: Content Below
az: Sonrakı kontent

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
