Market Wave (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Image
bs: Slika

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
