Market Wave (1.0.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Total
hi: कुल

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Create new account
hi: नया खाता खोलें

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
