Market Wave (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
