Market Wave (1.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
