Market Wave (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру
