Market Wave (1.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ
