Market Wave (1.0.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao

en: Highlighted
mg: Vaomarika
