Market Wave (1.0.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: Show slideshow
ne: स्लाइड शो देखाउनुहोस्

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ne: अगाडिको पृष्ठमा स्लाइड शो देखाउन यो विकल्पमा चिन्ह लगाउनुहोस्। लुकाउन अनचेक गर्नुहोस्।

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: You can add or remove slider content using both button.
ne: तपाईं दुबै बटन प्रयोग गरेर स्लाइडर सामग्री थप्न वा हटाउन सक्नुहुन्छ।

en: remove last one
ne: अन्तिम हटाउनुहोस्
