Market Wave (1.0.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Total
sr: Укупно

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
