Market Wave (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Header
ur: ہیڈر
