Market Wave (1.0.1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Button text
ca: Text del botó

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Content Above
ca: Abans del contingut

en: Content Below
ca: A continuació del contingut

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Hero (full width)
ca: Destacat (amplada completa)
