Market Wave (1.0.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Total
is: Samtals

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang

en: Subtotal
is: Millisumma

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
