Market Wave (1.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
