Market Wave (1.0.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Header
sl: Glava

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
