Market Wave (1.0.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Leave a Comment
ug: ئىنكاس يېزىڭ
