Market Wave (1.0.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
