Market Wave (1.0.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Image
bn: ছবি

en: Create new account
bn: নতুন একাউন্ট তৈরি করুন

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
