Market Wave (1.0.2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Header
eu: Goiburua

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
