Market Wave (1.0.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Image
ps: انځور

en: Header
ps: سرۍ

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
