Market Wave (1.0.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Header
be: Загаловак

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены
