Market Wave (1.0.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Header
cy: Pennawd

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd
