Market Wave (1.0.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Create new account
eo: Kreu novan konton
