Market Wave (1.0.3) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Total
lt: Iš viso

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Create new account
lt: Registracija

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
